Vogel's PFW 6400

5.0 (2 anmeldelser)
Vogel's PFW 6400
Bedste pris
Stabil pris
639kr
732 krSPAR 13%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Vogel's PFW 6400 TV-vægbeslag er designet til sikker vægmontering af fladskærme fra 43 til 65 tommer. Med sin sorte overflade og låsbare funktion sikrer den en stabil installation, der passer perfekt ind i ethvert moderne hjem eller kontor. Beslaget kan holde op til 100 kg, hvilket gør det velegnet til tungere skærme.

Vogel's PFW 6400 koster lige nu 639 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (23. marts 2026) og 639 kr (23. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Vogel's PFW 6400 fast TV-vægbeslag, sort
639 kr
+ 69 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vogels PFW 6400 vgbeslag fast
660 kr
+ 39 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels PFW 6400 DISPLAY WALL MOUNT
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels Professional PFW 6400 Maks 100 kg Maks størrelse 65"
732 kr
+ 39 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel's
Kategori: Tv- og skærmbeslag