Vogel's PFW 4700

Vogel's PFW 4700 er et robust vægbeslag til skærme i størrelsen 55-80 tommer. Det er ideelt til offentlige miljøer, hvor sikkerhed er en prioritet, da det har en praktisk låsefunktion. Nyd den bedste visning med en fast og sikker montering.

Vogel's PFW 4700 koster lige nu 520 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (23. marts 2026) og 520 kr (23. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 520 kr hos MAXiPRO.

Sammenlign priser

Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Vogels Vogelspro Pfw 4700 Wall Mount 55-80 Vægbeslag
520 kr
+ 39 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels PFW 4700 DISPLAY WALL MOUNT
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels PFW 4700 wall mount Maks 75 kg
610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Pfw 4700 Wall Mount 55-80 tommer
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Pfw 4700 Wall Mount 55-80 tommer
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel´s
Kategori: Tv- og skærmbeslag
betjening: Fast
funktioner: I overensstemmelse med VESA
maksimal belastning: 75 kg
montering: Væg