Vogel's PFW 1030

5.0 (2 anmeldelser)
Vogel's PFW 1030
Bedste pris
Stabil pris
467kr
1.056 krSPAR 56%
hos MAXiPRO
På lagerLaveste

Vogel's PFW 1030 er et robust vægbeslag designet til LCD-skærme mellem 10 og 28 tommer. Med turn & tilt-funktion kan du nemt justere skærmens position for optimal synsvinkel. Det er den ideelle løsning til både hjemmebrug og professionelle miljøer, hvor fleksibilitet og pladsbesparelse er i fokus.

Vogel's PFW 1030 koster lige nu 467 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (25. marts 2026) og 467 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 467 kr hos MAXiPRO.

Sammenlign priser

Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Vogelspro Pfw 1030 Display Wall Mount Turn & Tilt
467 kr
+ 39 kr fragt
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels PFW 1030 DISPLAY WALL MOUNT T
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels PFW 1000 Series PFW 1030
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Pfw 1030 Wall Mount Turn & Tilt 10-28 tommer Black
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Pfw 1030 Wall Mount Turn & Tilt 10-28 tommer Black
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel´s
Kategori: God Pris