Vogel's PFF 7965

Bedste pris
Stabil pris
2.319kr
4.056 krSPAR 43%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Vogel's PFF 7965 er en robust og justerbar gulvplade designet til at stabilisere og sikre dit AV-udstyr. Den er ideel til montering af tungere komponenter og giver dig fleksibilitet med sin justerbare funktionalitet. Perfekt til kontorer, konferencerum og offentlige rum.

Vogel's PFF 7965 koster lige nu 2.319 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.430 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.319 kr (23. marts 2026) og 2.430 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.319 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels PFF 7965, VIDEO WALL
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Vogels Vogelspro Pff 7965 Floor Plate Adjustable Diverse
2.430 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.469 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels PFF 7965 mounting component Maks
2.797 kr
+ fri fragt
Total: 2.797 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Vogels Floor Plate Adjustable Pff 7965
3.369 kr
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Vogels Floor Plate Adjustable Pff 7965
4.056 kr
Total: 4.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel´s
Kategori: Tv- og skærmbeslag