Vogels NEXT 7840 Kabelskinne

4.9 (14 anmeldelser)
Vogels NEXT 7840 Kabelskinne
Bedste pris
Faldet 54.4%
151kr
738 krSPAR 80%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Vogels NEXT 7840 kabelskinne er en elegant løsning til at skjule kabler og skabe et ryddeligt og flot udseende. Med en længde på 100 cm passer den perfekt i ethvert medieområde og sikrer en pæn og organiseret installation. Ideel til at skabe et stilrent hjem uden synlige kabler.

Vogels NEXT 7840 Kabelskinne koster lige nu 151 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 55,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 336 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 151 kr (12. juni 2026) og 336 kr (04. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 151 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vogels NEXT 7840 Cable column, 100 cm, slv
151 kr
+ 39 kr fragt
Total: 190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Vogels Next 7840 Cable Column, 100cm
331 kr
+ 39 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Vogel's NEXT 7840 Kabelskinne - 100 cm
600 kr
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Vogels NEXT 7840 Kabelskinne, 100cm Kabelskjuler
738 kr
+ 49 kr fragt
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 54.4%

Specifikationer

Mærke: Vogel's
Kategori: TV reservedele og tilbehør