Vittoria Mezcal MTB 27.5

4.6 (694 anmeldelser)

Vittoria Mezcal MTB-dækket er ideelt til cyklister, der søger hastighed og kontrol på stier og grusveje. Med sin lave profil sikrer det minimal rullemodstand og let acceleration. Designet til XC, tilbyder det en letvægtskonstruktion til optimal performance.

Vittoria Mezcal MTB 27.5 koster lige nu 569 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 474 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 474 kr (17. april 2026) og 569 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos Cykelpartner.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Vittoria Mezcal G2 MTB foldedæk TNT 27,5x2,10
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Vittoria Dæk Mtb Mezcal Grå/sort 52-584/27.5x2.1 Tnt G2 Cykeldæk
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Vittoria Dæk Mtb Mezcal Grå/sort 52-584/27.5x2.1 Tnt G2 Cykeldæk
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Vittoria Mezcal MTB 27.5x2.1/2.25/2.35/2.6 Grå
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.8%

Specifikationer

Mærke: Vittoria