Vita Reol

Bedste pris
Stabil pris
938kr
1.199 krSPAR 22%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerLaveste

Vita Reol tilbyder en stilfuld og funktionel opbevaringsløsning til din bolig. Med dens fem hylder i egetræslook kombineret med et sort stålstel, bringer den et moderne præg til ethvert rum. Ideel til både bøger, dekorationer og personlige genstande, denne reol passer perfekt ind i stuen eller kontoret.

Vita Reol koster lige nu 938 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 938 kr (08. april 2026) og 938 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 938 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vita Reol Reol, 5 Hylder, Egetræslook, Sort Stel 80X36X170 Cm
938 kr
+ 59 kr fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Vita reol bred med 3 hylder, sort, ege dekor
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Vita Reol med sort ramme og 5 egetrælook hylder 80x36x170 cm
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Vita reol, m. 5 hylder natur melamin og sort stål
1.196 kr
+ fri fragt
Total: 1.196 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Reol med sort ramme og 5 egetrælook hylder 80x36x170 cm 3001105
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Bogskabe og reoler