Vinkelsliber W 850-125

Bedste pris
Stabil pris
575kr
1.329 krSPAR 57%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Denne vinkelsliber er designet til at opfylde kravene fra både professionelle og gør-det-selv entusiaster. Med sin robuste konstruktion og alsidighed er den ideel til en række forskellige slibeopgaver. Den medfølgende diamantskive sikrer en effektiv og præcis udførelse.

Vinkelsliber W 850-125 koster lige nu 575 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 575 kr (08. april 2026) og 575 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 575 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo Vinkelsliber 125 MM 850W
575 kr
+ 55 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo W 850-125 Set 603608510 Vinkelsliber kompaktklasse
766 kr
+ 49 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Metabo W 850-125 vinkelsliber 850 W, 125 mm
1.139 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinkelsliber 125mm 850W W 850-125 + diamantskive
1.329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Slibemaskiner