Vinkelpolérmaskine PE 15-20 RT 180mm

Bedste pris
Stabil pris
1.729kr
5.199 krSPAR 67%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Denne vinkelpolérmaskine leverer fremragende resultater med både finslibning og højglanspolering. Med en stærk 1500W motor og slidstærkt planetgear er den ideel til krævende opgaver på lakerede flader.

Vinkelpolérmaskine PE 15-20 RT 180mm koster lige nu 1.729 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.729 kr (08. april 2026) og 1.729 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.729 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo PE 15-20 RT polisher 1500 W
1.729 kr
+ fri fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinkelpolérmaskine PEÂ 15-20Â RTÂ 180mm 1500W
3.902 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.951 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo PE 15-20 RT 615200000 Vinkelpolerer
5.199 kr
+ fri fragt
Total: 5.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Polerværktøjer og polerskiver