Villeroy & Boch Subway 3.0

Villeroy & Boch Subway 3.0 er et væghængt toilet i et stilrent og tidløst design. Toilettet er uden skyllekant, hvilket gør det ekstra rengøringsvenligt. Det hvide toilet har tekniske opgraderinger og detaljer, der bidrager til nemmere rengøring og et harmonisk udtryk på badeværelset.

Villeroy & Boch Subway 3.0 koster lige nu 4.099 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.018 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.018 kr (09. maj 2026) og 4.099 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.099 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Villeroy & Boch Subway 3.0 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Villeroy & Boch Subway 3.0 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Villeroy & Boch Subway 3.0 væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
4.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Villeroy & Boch Subway 3.0 hængeskål sampak
4.589 kr
+ fri fragt
Total: 4.589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Villeroy & Boch 4670 Subway 3.0, sampak med skl og sde
4.656 kr
+ 99 kr fragt
Total: 4.755 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
V&B 4670 Subway 3.0 hængeskål & sæde med SoftClose
5.493 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.572 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Villeroy & Boch
Kategori: Toiletter