Villeroy & Boch Subway 2.0 toiletsæde

Villeroy & Boch Subway 2.0 toiletsæde forener komfort og æstetik. Med soft close funktion undgår du støjende smæk, mens quick release gør rengøring let. Den hvide, klassiske finish passer harmonisk ind i ethvert moderne badeværelse.

Villeroy & Boch Subway 2.0 toiletsæde koster lige nu 1.071 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.012 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.012 kr (16. april 2026) og 1.071 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.071 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Villeroy & Boch V&b subway sæde med soft close og quick release hvid
1.071 kr
+ fri fragt
Total: 1.071 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
V&B Subway sde 2,0 quick-release og soft close hvid
1.071 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Villeroy & Boch Subway 2.0 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Villeroy & Boch Subway 2.0 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
V&B Subway 2.0 wc toiletsæde hvid med quickre/softclose, hvid
1.641 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Villeroy & Boch Subway 2.0 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Villeroy & Boch
Kategori: Toilet- og bidetsæder