Villeroy & Boch O.Novo Væghængt Toilet

Villeroy & Boch O.Novo væghængt toilet kombinerer moderne stil med praktisk funktionalitet. Den kompakte størrelse passer perfekt til mindre badeværelser. Fremstillet i hygiejnisk hvid keramik og designet til montering på indbygningscisterne.

Villeroy & Boch O.Novo Væghængt Toilet koster lige nu 1.116 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.057 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.057 kr (27. maj 2026) og 1.158 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.116 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Villeroy & Boch O.Novo vgskl kompakt kort model
1.116 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.215 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Villeroy & Boch O Novo vægskål kompakt med soft close toiletsæde, hvid
1.127 kr
+ fri fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Villeroy & Boch O.Novo væghængt toilet, hvid
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Villeroy & Boch O.Novo væghængt toilet, hvid
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Villeroy & Boch O.Novo væghængt toilet, hvid
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Villeroy & Boch Villeroy & Boch O.Novo vægskål kompakt kort model
1.551 kr
+ 165 kr fragt
Total: 1.716 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
V&B O.Novo kombipak hængeskål+sæde, 5688
1.649 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.728 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Villeroy & Boch
Kategori: Toiletter