Villeroy & Boch O.Novo Toiletsæde

Villeroy & Boch O.Novo toiletsæde tilbyder komfort og funktionalitet med soft close teknologi, der sikrer en stille lukning. Quick-release funktionen gør rengøring nem og hurtig, mens beslag i rustfrit stål sikrer holdbarhed. Et perfekt valg til moderne badeværelser.

Villeroy & Boch O.Novo Toiletsæde koster lige nu 431 kr. En stigning på 17,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 368 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 368 kr (09. april 2026) og 431 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 431 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Villeroy & Boch V&b o novo sæde med låg og soft closing
431 kr
+ 39 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Villeroy & Boch O.Novo WC sde med soft close lukning , hvid
431 kr
+ 39 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Villeroy & Boch O.Novo toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Villeroy & Boch O.Novo toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Villeroy & Boch O.Novo toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Villeroy & Boch Danmark V&B 9M38 O.Novo WC sæde med soft close lukning hvid
583 kr
+ 89 kr fragt
Total: 672 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
V&B O.Novo toiletsæde med soft close, 9M38, hvid
664 kr
+ 79 kr fragt
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Villeroy & Boch
Kategori: Toiletter og bideter