Vileda 168917 Steam Plus 3.0

4.8 (2 anmeldelser)
Vileda 168917 Steam Plus 3.0
Bedste pris
Faldet 4.4%
457kr
939 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Vileda 168917 Steam Plus 3.0 elektrisk moppe er din ideelle partner til effektiv rengøring i hjemmet. Med dampens kraft sikrer den en hygiejnisk fjernelse af snavs fra gulve samt de mest utilgængelige hjørner. Udskiftelige mikrofiberpuder gør vedligeholdelse let.

Vileda 168917 Steam Plus 3.0 koster lige nu 457 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 478 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 457 kr (23. juli 2026) og 478 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 457 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vileda Damprenser Steam Plus
457 kr
+ 39 kr fragt
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Vileda 168917 Steam Plus 3.0 Electric Mop with 2x Microfibre Replacement Pads
484 kr
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ångmopp Steam Mop 3,0
561 kr
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Parowy mop VILEDA Steam Plus 1550W
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Steam Mop Steam Mop 3.0
939 kr
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.4%

Specifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Tæpperensere
farve: Black
rengøringsoverflade: Tæppe
tæpperensertype: Damp