Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau de Parfum 50 ml

4.6 (1 anmeldelse)

Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau de Parfum indeholder intense noter af sort peber, røgelse og kanel, som harmonerer med den dybe duft af mørkt læder og tobaksnoter. Perfekt til manden, der ønsker en mystisk og maskulin signaturduft.

Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 405 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 391 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 391 kr (07. juli 2026) og 442 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 405 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viktor & Rolf The Capitale Eau de Parfum 50 ml
405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Viktor & Rolf Spicebomb Black Leather Edp Spray 50 ml
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau de Parfum 50 ml
496 kr
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau de Parfum 50 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather EDP 50 ml
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau De Parfum 50 ml
755 kr
+ fri fragt
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: viktor & rolf
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum