Viktor & Rolf Spicebomb 90 ml

Bedste pris
Faldet 2.3%
375kr
910 krSPAR 59%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Viktor & Rolf Spicebomb er en intens Eau de Toilette, perfekt for manden, der søger en karakteristisk duft. En kraftfuld kombination af bergamotte, kanel og læder giver en maskulin duftoplevelse. Denne 90 ml flaske er ideel til både hverdag og særlige anledninger, hvor du vil skille dig ud med stil.

Viktor & Rolf Spicebomb 90 ml koster lige nu 375 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 28,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 524 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 375 kr (22. juli 2026) og 524 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 375 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viktor & Rolf Spicebomb
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Viktor & Rolf Spicebomb Eau de Toilette 90 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Viktor & Rolf Spicebomb Pour Homme Edt Spray 90 ml
569 kr
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Herreparfume Viktor & Rolf VNRPFM014 EDT Spicebomb
619 kr
+ 109 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Viktor & Rolf Spicebomb Eau De Toilette 90 ml
714 kr
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Viktor & Rolf Spicebomb Men EDT 90 ml
748 kr
+ fri fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Viktor & Rolf Spicebomb Eau De Toilette 90 ml
910 kr
+ fri fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: viktor & rolf
Kategori: Parfume og eau de cologne