Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Elixir Eau de Parfum 50 ml

4.7 (3 anmeldelser)
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Elixir Eau de Parfum 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
519kr
950 krSPAR 45%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Elixir Eau de Parfum, en intens og forførende duft, der omfavner din feminine elegance. Med sin blomster-eksplosion skaber denne parfume en spektakulær duftoplevelse, der er perfekt til både dag og aftenbrug.

Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Elixir Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 519 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 527 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (11. april 2026) og 527 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Intense Edp Spray 50 ml
519 kr
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Eau De Parfum 50ml
684 kr
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Viktor & Rolf - Flowerbomb Extreme Elixir Eau de Parfum - 50 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Elixir EDP 50 ml
784 kr
+ fri fragt
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme Eau De Parfum 50 ml
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: viktor & rolf
Kategori: Parfume og eau de cologne