Viktor & Rolf Flowerbomb 100 ml

Oplev en duftfyldt oplevelse med Viktor & Rolf Flowerbomb Eau De Parfum. Denne feminine parfume kombinerer centifoli-rose, sambac-jasmin og hvid moskus, der skaber en fortryllende duft, der varer hele dagen.

Viktor & Rolf Flowerbomb 100 ml koster lige nu 595 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 570 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 570 kr (09. juli 2026) og 700 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 595 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb 100 ml
595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Viktor & Rolf Flowerbomb Edp Spray 100 ml
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb 100 ml
785 kr
+ fri fragt
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum 100 ml dameparfume
879 kr
+ 119 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb Eau De Parfum 100 ml
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Viktor & Rolf Flowerbomb Women EDP 100 ml
942 kr
+ fri fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Viktor & Rolf FlowerBomb Eau de Parfum 100ml Spray
1.487 kr
+ fri fragt
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: viktor & rolf
Kategori: Parfume og eau de cologne