Viktor & Rolf BonBon 90 ml

4.7 (7 anmeldelser)

Viktor & Rolf BonBon Eau de Parfum er en sofistikeret duftoplevelse til kvinder. Den skiller sig ud med en sensuel blanding af mandarin, karamel og trænoter, som giver en uimodståelig og sød aroma. Perfekt til dem, der ønsker en feminin og iøjnefaldende signaturduft.

Viktor & Rolf BonBon 90 ml koster lige nu 656 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 653 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 653 kr (14. juli 2026) og 867 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 656 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viktor & Rolf Bonbon Spray 90 ml
656 kr
+ 39 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Viktor & Rolf BonBon 90 ml
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Viktor & Rolf Bonbon Eau De Parfum Spray 90ml
984 kr
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Viktor & Rolf Bonbon Women EDP 90 ml
1.012 kr
+ fri fragt
Total: 1.012 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Viktor & Rolf Bonbon Eau De Parfum 90 ml
1.230 kr
+ fri fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Viktor & Rolf Bonbon Eau de Parfum 90ml Spray
1.507 kr
+ fri fragt
Total: 1.507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 24.3%

Specifikationer

Mærke: viktor & rolf
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum