Viking Hulsav 180 mm

5.0 (1 anmeldelse)

Viking Hulsav 180 mm er designet til krævende industrielt brug. Med bi-metal konstruktion og 8% kobolt tænder i high speed stål, skærer den effektivt igennem både metal og træ. Den robuste konstruktion sikrer lang holdbarhed og høj ydeevne.

Viking Hulsav 180 mm koster lige nu 316 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 315 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 315 kr (27. marts 2026) og 316 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 316 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viking hulsav 180 mm 7.1/16"
316 kr
+ 39 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hulsav HSS Bi-M 8-Cobalt, 180 mm Viking
316 kr
+ 39 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Hulsav Viking Bi-metal 180mm
360 kr
+ 49 kr fragt
Total: 409 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
HULSAV 180 MM BI METAL
368 kr
+ 78 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Viking
Kategori: Hjem og have
type: Hulsav