Viega Sanpress vinkel 90° 54 mm

Viega Sanpress vinkel i 90° er ideel til brugsvandinstallationer. Denne fitting, lavet af robust rødgods, sikrer holdbarhed og effektivitet til både koldt og varmt vand. Velegnet til diverse installationer som regnvand og trykluftanlæg.

Viega Sanpress vinkel 90° 54 mm koster lige nu 628 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 592 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 592 kr (23. april 2026) og 659 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 628 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Sanpress bøjning 90° 54 Rødgods/blank, 199395
628 kr
+ 39 kr fragt
Total: 667 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Sanpress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/muffe, 54 mm
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sanpress Bøjn Mf/Mf 90Gr 54
696 kr
+ 64 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/muffe, 54 mm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Sanipress vinkel, 90°, brugsvand, muffe/muffe, 54 mm
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Sanpress bøjning 54 mm. 90°. Muffe-muffe
2.756 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.835 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rørforbindere