Viega Sanpress Vinkel 45° 54 mm

Viega Sanpress 45° vinkelbøjning er ideel til både kolde og varme brugsvandsinstallationer. Lavet i holdbart rødgods, sikrer den langvarig og pålidelig ydeevne. Den er let at installere og er velegnet til forskellige anvendelser som regnvand og trykluftanlæg.

Viega Sanpress Vinkel 45° 54 mm koster lige nu 646 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 610 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 610 kr (23. april 2026) og 678 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 646 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Sanpress bøjning 45° 54 Rødgods/blank, 191825
646 kr
+ 39 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 54 mm
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sanpress Bøjning Mf/Np 45Gr 54
684 kr
+ 64 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 54 mm
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/nippel, 54 mm
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Sanpress bøjning 54 mm. 45°. Med 1 muffe
2.836 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.915 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.6%

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Røradaptere og bøsninger