Viega Sanpress Overgang Mf/Np 54 mm x 2"

Viega Sanpress overgangsnippel er en robust løsning til dine VVS-installationer. Fremstillet af rødgods og godkendt til både koldt og varmt brugsvand. Den er designet til at modstå op til 600 mg/l klorid, hvilket gør den ideel til både private og industrielle anvendelser.

Viega Sanpress Overgang Mf/Np 54 mm x 2" koster lige nu 565 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 547 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 547 kr (16. april 2026) og 565 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 565 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Sanpress overgang 54 x 2" muffe/nippel rødgods
565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 54 mm x 2"
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 54 mm x 2"
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Sanpress overgang, brugsvand, varme, muffe/nippel, 54 mm x 2"
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sanpress Overgang Mf/Np 54X2
663 kr
+ 64 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Sanpress overgangsnippel 54 mm x 2
2.408 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.487 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Røradaptere og bøsninger