Viega Sanpress Bøjning 45° 54 mm

Viega Sanpress bøjning er en robust og alsidig løsning til både koldt og varmt brugsvand. Den 45° bøjning passer til 54 mm rør, og er fremstillet af rødgods og rustfrit stål for holdbarhed og lang levetid. Ideel til installationer i hjemmet eller industrielt brug, hvor kvalitet er nødvendig.

Viega Sanpress Bøjning 45° 54 mm koster lige nu 658 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 621 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 621 kr (23. april 2026) og 689 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 658 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Sanpress bøjning 45° 54 Rødgods/blank, 197506
658 kr
+ 39 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Sanpress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 54 mm
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sanpress Bøjning Mf/Mf 45Gr 54
718 kr
+ 72 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 54 mm
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Sanipress vinkel, 45°, brugsvand, muffe/muffe, 54 mm
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Sanpress bøjning 54 mm. 45°. Muffe-muffe
2.890 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.969 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.4%

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rørforbindere