Viega Easytop Kuglehane 3/4"

Viega Easytop kuglehane er designet til effektiv styring af brugsvand og varme. Med et ventilhus af siliciumbronze og en vedligeholdelsesfri spindel, sikrer den holdbarhed og pålidelig funktion. Den rustfri stålkugle og T-formede håndtag giver nem betjening, mens den korte drifts- og høj driftstemperatur understøtter sikker anvendelse.

Viega Easytop Kuglehane 3/4" koster lige nu 210 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 202 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 202 kr (16. april 2026) og 210 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Easytop kuglehane muffe/muffe 3/4" rødgods
210 kr
+ 39 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Viega Easytop kuglehane, 3/4", rdgods, M/M
237 kr
+ 39 kr fragt
Total: 276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Viega Easytop kuglehane 3/4. Muffe-muffe. Siliciumbronze
237 kr
+ 78 kr fragt
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Easytop Kugleventil Rødgods 3/4"
257 kr
+ 64 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 3/4"
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 3/4"
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 3/4"
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Viega Easytop kuglehane 3/4. Muffe-muffe. Siliciumbronze
1.170 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Hjem og have