Viega Easytop kuglehane 2"

Viega Easytop kuglehane er en robust løsning til brugsvand og varmeinstallationer. Med et ventilhus af slidstærk siliciumbronze og en vedligeholdelsesfri spindel er denne kuglehane designet til at holde. Det T-formede håndtag gør betjeningen enkel, og kuglen i rustfrit stål sikrer pålidelig ydeevne.

Viega Easytop kuglehane 2" koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.332 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.332 kr (05. april 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 2"
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Easytop kuglehane muffe/muffe 2" rødgods
1.485 kr
+ fri fragt
Total: 1.485 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 2"
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 2"
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Easytop Kugleventil Rødgods 2"
1.596 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Viega Easytop kuglehane 2. Muffe-muffe. Siliciumbronze
7.265 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.344 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.0%

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rørventiler