Viega Easytop Kuglehane 1 1/4"

Viega Easytop kuglehane 1 1/4" er en robust ventil fremstillet af siliciumbronze, ideel til brugsvand og varmeinstallationer. Den rustfri stål kugle og vedligeholdelsesfri spindel sikrer lang levetid og pålidelig ydeevne. T-formet håndtag med udskiftelig mediemarkering gør betjening let og intuitiv.

Viega Easytop Kuglehane 1 1/4" koster lige nu 589 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 551 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 551 kr (16. april 2026) og 589 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 1 1/4"
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Easytop kuglehane muffe/muffe 1 1/4" rødgods
597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 1 1/4"
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 1 1/4"
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Viega Easytop kuglehane 1.1/4. Muffe-muffe. Siliciumbronze
660 kr
+ 78 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Easytop Kugleventil Rødgods 11/4"
702 kr
+ 64 kr fragt
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Viega Easytop kuglehane 1.1/4. Muffe-muffe. Siliciumbronze
3.006 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.085 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rørventiler