Viega Easytop Kuglehane 1 1/2"

Viega Easytop Kuglehane er designet til brug i varme- og brugsvandsinstallationer. Den har et robust ventilhus af siliciumbronze og en vedligeholdelsesfri spindel. Kuglen er fremstillet i rustfrit stål, hvilket sikrer langvarig holdbarhed og pålidelighed. Den T-formede håndtag gør det nemt at betjene ventilen.

Viega Easytop Kuglehane 1 1/2" koster lige nu 879 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 832 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 832 kr (05. april 2026) og 879 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 1 1/2"
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Viega Easytop kuglehane muffe/muffe 1 1/2" rødgods
904 kr
+ 39 kr fragt
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 1 1/2"
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Viega Easytop kuglehane, brugsvand, varme, 1 1/2"
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Easytop Kugleventil Rødgods 11/2"
997 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Viega Easytop kuglehane 1.1/2. Muffe-muffe. Siliciumbronze
1.034 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.063 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Viega Easytop kuglehane 1.1/2. Muffe-muffe. Siliciumbronze
4.536 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.615 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rørventiler