Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum 100 ml

4.6 (954 anmeldelser)

Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum 100 ml er en parfume til mænd, der kombinerer kraftfulde og forfriskende noter. Duftens karakter henvender sig til den moderne mand med naturlig autoritet og selvsikkerhed, som sætter pris på stil og luksus i hverdagen. En elegant duftoplevelse til dig, der ønsker at udstråle karisma og sofistikation.

Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 564 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 534 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 534 kr (02. juni 2026) og 606 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 564 kr hos NiceHair.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Eau Fraiche Extreme EDP 100 ml
564 kr
+ fri fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Eau Fraiche Extreme EDP 100 ml
567 kr
+ 39 kr fragt
Total: 606 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Man Eau Fraiche Extreme Eau De Parfum 100ml
651 kr
Total: 651 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace - Man Eau Fraiche Extreme Eau de Parfum - 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme Eau De Parfum 100 ml
885 kr
+ fri fragt
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace