Versace Man Eau Fraiche 30 ml

Bedste pris
Stabil pris
261kr
446 krSPAR 41%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Versace Man Eau Fraiche er en elegant herreparfume, der kombinerer maskuline og friske duftnoter. Med hints af stjernefrugt, citron og rosentræ skabes en let, men nuanceret duft, der er perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

Versace Man Eau Fraiche 30 ml koster lige nu 261 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 261 kr (14. april 2026) og 279 kr (19. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 261 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Man Eau Fraiche Edt 30ml
261 kr
Total: 261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Man Eau Fraiche 30 ml
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Eau Fraiche Eau De Toilette 30 ml
348 kr
+ 39 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Man Eau Fraiche EDT 30 ml
362 kr
+ 39 kr fragt
Total: 401 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Versace Eau Fraiche Homme EDT
365 kr
+ fri fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Man Eau Fraiche Edt 30ml
422 kr
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Eau Fraiche Eau De Toilette 30ml
446 kr
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne