Versace Man Eau Fraiche 200 ml

Versace Man Eau Fraiche Eau de Toilette præsenterer en frisk citrusduft, der er perfekt til den moderne mand. Med øverste noter af friske frugter tilbyder denne parfume en unik, personlig aroma, der komplementerer enhver stil. Ideel til daglig brug eller særlige anledninger.

Versace Man Eau Fraiche 200 ml koster lige nu 562 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (05. maj 2026) og 580 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 562 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Man Eau FraÎche EDT 200ml
562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Man Eau Fraiche Edt Spray 200 ml
580 kr
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Man Eau Fraiche 200 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til mænd Versace Man Eau Fraîche EDT 200 ml
709 kr
+ 79 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Versace Herreparfume Eau Fraiche Man Edt 200 Ml
720 kr
+ 40 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Man Eau Fraiche Edt 200ml
915 kr
Total: 915 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne