Versace Man Eau Fraiche 100 ml

Versace Man Eau Fraiche er en frisk og sprudlende herreparfume, der kombinerer unikke citrusnoter med stjernefrugt, citron og cedertræsblade. Denne lette og maskuline duft er perfekt til mænd, der ønsker at fremhæve deres personlighed med en frisk aroma. Ideel til både hverdag og særlige anledninger.

Versace Man Eau Fraiche 100 ml koster lige nu 399 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 398 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 398 kr (27. maj 2026) og 402 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Man Eau Fraiche Edt 100ml
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Man Eau FraÎche EDT 100ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Versace Man Eau Fraîche EDT til mænd 100 ml
479 kr
+ 89 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Man Eau Fraiche 100 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Man Eau FraIche EDT 100 ml
513 kr
+ fri fragt
Total: 513 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Eau Fraiche Eau De Toilette 100 ml
572 kr
+ fri fragt
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Man Eau Fraiche Edt 100ml
660 kr
Total: 660 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Versace Herreparfume Man Eau Fraiche Edt 100 Ml
690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 5-30 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Man Eau Fraiche Eau De Toilette Spray 100ml
710 kr
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne