Versace Dylan Turquoise EDT 100 ml

4.5 (5 anmeldelser)

Versace Dylan Turquoise er en ungdommelig og frisk parfume til kvinder, der kombinerer blomstrende og citrus noter med en sensuel, træagtig base. Med strejf af mandarin, citron og pink peber tilbyder den en opløftende duftoplevelse, perfekt til daglig brug eller specielle lejligheder.

Versace Dylan Turquoise EDT 100 ml koster lige nu 454 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 446 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 446 kr (12. april 2026) og 455 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 454 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Dylan Turquoise EDT 50 ml
454 kr
+ 39 kr fragt
Total: 493 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Dylan Turquoise Pour Femme EDT 100 ml
564 kr
+ fri fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Dylan Turquoise Edt Spray 100 ml
598 kr
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Versace Dylan Turquoise EDT 100 ml
609 kr
+ 79 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Versace Dylan Turquoise EDT
790 kr
+ fri fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Dylan Turquoise Eau De Toilette 100 ml
885 kr
+ fri fragt
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de toilette