Versace Dylan Blue Pour Femme EDP

Versace Dylan Blue Pour Femme EDP er en uforglemmelig duft til kvinder, der kombinerer friskhed med blomsteragtige noter. Den åbner med en harmonisk blanding af solbær, æble og kinesisk bladmynte og udvikler sig til en elegant midte. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker en tidløs og sofistikeret aura.

Versace Dylan Blue Pour Femme EDP koster lige nu 503 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 452 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 452 kr (10. juli 2026) og 579 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 503 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Pour Femme Dylan Blue
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Versace Dylan Blue Pour Femme Eau de Parfum 100 ml
519 kr
+ 79 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Versace Dylan Blue Pour Femme Edp 100 Ml
590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Dylan Blue For Her EDP 100 ml
611 kr
+ fri fragt
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Dylan Blue Pour Femme Eau De Parfum 100ml
702 kr
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Dylan Blue Pour Femme Edp Spray 100 ml
734 kr
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Dylan Blue Pour Femme Eau De Parfum 100 ml
880 kr
+ fri fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne