Versace Crystal Noir

4.6 (8 anmeldelser)

Versace Crystal Noir Eau De Toilette er en fængslende duft skabt til den selvsikre og mystiske kvinde. Med sin harmoniske blanding af friske og forførende noter, er denne parfume ideel til både hverdags- og aftenbrug.

Versace Crystal Noir koster lige nu 305 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 292 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 292 kr (13. april 2026) og 324 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 305 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Crystal Noir Edt 30ml
305 kr
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Crystal Noir 30 ml
316 kr
+ 39 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Crystal Noir Eau De Toilette 30 ml
365 kr
+ 39 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Crystal Noir Women EDT 30 ml
374 kr
+ 39 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Crystal Noir 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Versace Crystal Noir EDT
395 kr
+ fri fragt
Total: 395 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Crystal Noir Eau De Toilette For Henne 30ml
454 kr
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Crystal Noir Edt 30ml
479 kr
Total: 479 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Versace Crystal Noir Eau de Toilette 30ml Spray
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum