Versace Bright Crystal Absolu 30 ml

Versace Bright Crystal Absolu byder på en intens og sensuel blomsterduft, som er en mere intens version af den populære Bright Crystal. Denne Eau de Parfum indeholder forførende noter af yuzu, granatæble og hindbær, der giver en uforglemmelig aroma. Perfekt til kvinder, der ønsker at udtrykke deres femininitet med stil.

Versace Bright Crystal Absolu 30 ml koster lige nu 285 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 283 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 283 kr (04. juni 2026) og 332 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 285 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Bright Crystal Absolu Spray 30 ml
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Bright Crystal Absolu Edp 30ml
332 kr
Total: 332 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Bright Crystal Absolu For Women EDP 30 ml
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Versace Bright Crystal Absolu EDP dameparfume 30 ml
369 kr
+ 79 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Bright Crystal Absolu 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Bright Crystal Absolu Eau De Parfum 30 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Versace Crystal Absolu EDP
410 kr
+ fri fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Bright Crystal Absolu Eau De Perfume 30ml
510 kr
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Bright Crystal Absolu Edp 30ml
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.9%

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne