Versace Bright Crystal 90 ml

Versace Bright Crystal er en forfriskende og livlig Eau de Toilette, der udstråler feminin elegance. Den åbner med sprudlende noter af granatæble og yuzu, som smelter sammen med et blomstret hjerte af pæon og magnolia. En perfekt duft til den elegante kvinde.

Versace Bright Crystal 90 ml koster lige nu 498 kr. En stigning på 15,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 433 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 433 kr (01. maj 2026) og 498 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 498 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Versace Bright Crystal Edt 90ml
498 kr
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Bright Crystal 90 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Versace Bright Crystal Eau de Toilette til kvinder 90 ml
579 kr
+ 79 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE EDT Bright Crystal Perfumed Deodorant 90 ml
588 kr
+ 39 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Versace Bright Crystal EDT 90 ml.
595 kr
+ fri fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Versace Bright Crystal Eau De Toilette 90ml
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Versace Dameparfume Bright Crystal Absolu Edt 90 Ml
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Bright Crystal Eau De Toilette 90ml
728 kr
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Bright Crystal Edt 90ml
823 kr
Total: 823 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne