Versace Bright Crystal 30 ml

Versace Bright Crystal er en feminin og fængslende parfume, der overrasker med sin bløde, sprudlende blomsterduft. Den friske duft er perfekt til den selvbevidste kvinde, der ønsker at udstråle elegance. Flaskens design afspejler duftens klassiske og tidløse skønhed.

Versace Bright Crystal 30 ml koster lige nu 288 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 265 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 265 kr (17. marts 2026) og 306 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 288 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VERSACE Bright Crystal Eau De Toilette Perfumed Deodorant 30 ml
288 kr
+ 39 kr fragt
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Versace Bright Crystal EDT dameparfume 30 ml
329 kr
+ 79 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Versace Dameparfume Bright Crystal Edt 30 Ml
360 kr
+ 40 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Versace Bright Crystal EDT For Women 30 ml
374 kr
+ 39 kr fragt
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Versace Bright Crystal 30 ml
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Versace Bright Crystal Eau De Toilette 30ml
462 kr
Total: 462 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Versace Bright Crystal Edt 30ml
484 kr
Total: 484 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Versace Bright Crystal Eau De Toilette 30 ml
490 kr
+ fri fragt
Total: 490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.9%

Specifikationer

Mærke: Versace
Kategori: Parfume og eau de cologne