Verbatim Ultra HD 4K BDXL drev

Bedste pris
Stabil pris
842kr
1.869 krSPAR 55%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Verbatim Ultra HD 4K BDXL drev er et eksternt Blu-ray-drev, der understøtter BDXL-skrivning og 4K Ultra HD Blu-ray-afspilning. Med SuperSpeed USB 3.1 Gen 1-forbindelse og kompakt design er det ideelt til brug med notebooks og ultrabooks. Optiske diske giver en pålidelig løsning til sikker dataarkivering.

Verbatim Ultra HD 4K BDXL drev koster lige nu 842 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 27,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.160 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 842 kr (20. juni 2026) og 1.160 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 842 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Verbatim Ekstern Ultra HD 4K Slimline Blu-ray Writer, USB 3.1, USB-C
842 kr
+ 39 kr fragt
Total: 881 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Verbatim Ultra HD 4K BDXL drev
1.157 kr
Total: 1.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Verbatim Ultra HD 4K BDXL drive SuperSpeed USB 3.1 Gen 1
1.195 kr
+ fri fragt
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Verbatim Ekstern Ultra HD 4K Slimline Blu-ray-brænder med USB-C
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Verbatim EXTERNAL ULTRA HD 4K EXTERNAL
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Optiske drev