Verbatim PMT-17-4K

3.8 (8 anmeldelser)

Verbatim PMT-17-4K er en bærbar 17,3" touchscreen-skærm, der giver enestående billedkvalitet med 4K Ultra HD-opløsning. Den robuste metalramme sikrer holdbarhed, mens den praktiske USB-C og HDMI-tilslutning gør den ideel som ekstra skærm til både arbejdet og underholdning, uanset hvor du befinder dig.

Verbatim PMT-17-4K koster lige nu 3.215 kr. En stigning på 16,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.760 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.760 kr (25. april 2026) og 3.282 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.215 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
17" Verbatim PMT-17-4K 3840x2160 IPS
3.215 kr
+ fri fragt
Total: 3.215 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Verbatim PMT-17-4K 17.3" IPS 3840 x 2160 HDMI USB-C
3.442 kr
Total: 3.442 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Verbatim PMT-17-4K Bærbar berøringsskærm 17,3 4K Ultra HD metalhus
3.946 kr
Total: 3.946 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Verbatim PMT-17-4K Portable
4.379 kr
+ fri fragt
Total: 4.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Verbatim Pmt-17-4k Portable Touchscreen Monitor 17.3 4k Ultra Hd Metal Housing
4.740 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.780 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Computerskærme