Verbatim PMT-17

3.8 (8 anmeldelser)

Verbatim PMT-17 er en bærbar 17,3" skærm med en responsiv touchscreen, der gør den perfekt til både produktivitet og underholdning. Med en skarp 1920x1080 Full HD opløsning og IPS-panel leverer den klare og levende billeder. Den indbyggede metalramme sikrer robusthed og stil i ethvert miljø.

Verbatim PMT-17 koster lige nu 2.389 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.061 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.061 kr (13. juni 2026) og 2.393 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.389 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
17" Verbatim PMT-17 1920x1080 IPS
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm Verbatim 17,3" Full HD IPS 60 Hz touchscreen
2.499 kr
+ 109 kr fragt
Total: 2.608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Verbatim PMT-17 Portable Monitor 17.3" Full HD 1080p Metal Housing
3.038 kr
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Verbatim 17.3 Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p
3.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Verbatim PMT-17 Portable Touchscreen
3.399 kr
+ fri fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Verbatim Pmt-17 Portable Monitor 17.3 Full Hd 1080p Metal Housing
4.195 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.234 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Computerskærme