Verbatim PMT-15

3.8 (45 anmeldelser)

Verbatim PMT-15 er en bærbar 15,6-tommer skærm med touchscreen, der leverer en imponerende Full HD opløsning på 1920x1080. Med sin lette og slanke design er den perfekt som en ekstern monitor til din computer, ideel til arbejde og underholdning på farten. Udrustet med HDMI og USB-C tilslutninger, tilbyder denne skærm fleksibilitet og bekvemmelighed i dine daglige opgaver.

Verbatim PMT-15 koster lige nu 1.366 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.269 kr (21. april 2026) og 1.366 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.366 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
15" Verbatim PMT-15 1920x1080 IPS
1.366 kr
+ fri fragt
Total: 1.366 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm med touch Verbatim 15,6" Full HD IPS
1.699 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.808 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Verbatim 15.6 Portable Touchscreen Monitor Full Hd 1080p
1.760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Verbatim 15.6 bærbar berøringsskærm Full HD 1080p
1.883 kr
Total: 1.883 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Verbatim PMT-15 15.6 IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C
2.069 kr
+ fri fragt
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Verbatim Pmt-15 Portable Monitor 15.6 Full Hd 1080p Metal Housing
3.242 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.281 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Computerskærme
billedformat: 16:9
energiklasse: Klasse A
implementerede standarder: Plug and Play
medfølgende kabler: HDMI-kabel, USB-kabel