Verbatim PM-14

4.2 (73 anmeldelser)

Verbatim PM-14 er en bærbar 14-tommers LED-skærm med 1920 x 1080 opløsning, som giver dig skarpe billeder på farten. Med HDMI og to USB-C porte er den perfekt til både arbejde og underholdning, uanset hvor du befinder dig.

Verbatim PM-14 koster lige nu 815 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 788 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (18. juni 2026) og 852 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 815 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Verbatim PM-14 14" IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C
815 kr
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
14" Verbatim PM-14 1920x1080 IPS
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Verbatim 14 bærbar skærm Full HD 1080p
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Verbatim PM-14 14 IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm Verbatim bærbar 14" Full HD IPS 60 Hz
1.139 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Verbatim 14 Portable Monitor Full Hd 1080p
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Verbatim Pm-14 Portable Monitor 14 Full Hd 1080p
2.146 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.185 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Verbatim
Kategori: Computerskærme
bagbelysningsteknologi: LED-bagbelysning
billedformat: 16:9
implementerede standarder: Plug and Play
medfølgende kabler: HDMI-kabel, USB-kabel