Veep skab greige metal H180cm

Bedste pris
Stabil pris
2.999kr
3.889 krSPAR 23%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Veep skab greige metal H180cm fra Unique Furniture er et højt opbevaringsmøbel, der passer til stuen, entréen eller soveværelset. Skabet har et moderne udtryk og kombinerer en neutral greige farve med praktisk opbevaringsplads. Velegnet til dig, der ønsker et funktionelt og stilrent møbel.

Veep skab greige metal H180cm koster lige nu 2.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (09. maj 2026) og 2.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Veep skab, greige, 90x40x180cm
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Veep vitrineskab greige metal H180cm
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
Veep skab, m. 4 skydelåger og hylder - greige metal (H:180)
3.889 kr
+ fri fragt
Total: 3.889 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unique Furniture