VCM Vandol I skoskab

Bedste pris
Stabil pris
3.785kr
3.799 krSPAR 0%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

VCM Vandol I skoskab er et praktisk skoskab med to låger i hvidt træ og enten otte eller ni hylder, hvilket giver god opbevaringsplads til sko. Skabet er fremstillet i naturfarvet træ og passer godt ind i entréen eller baggangen, hvor det hjælper med at holde området ryddeligt og organiseret. Skabet kan bruges til forskellige opbevaringsformål og har et stilrent design i natur og hvid.

VCM Vandol I skoskab koster lige nu 3.785 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.785 kr (09. maj 2026) og 3.785 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.785 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Vandol I skoskab 2 låger, Sonoma eg dekor, hvid
3.785 kr
Total: 3.785 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
Vandol I skoskab, m. 2 låger og 8 hylder - natur og hvid træ
3.799 kr
+ fri fragt
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Skoskab Vandol I Med Låger Og 9 Hylder
3.799 kr
+ fri fragt
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: VCM Nordic
Kategori: Skoopbevaring