Varta LCD Universal Charger+

Varta LCD Universal Charger+ er designet til effektivt at oplade dine genopladelige batterier. Med en sofistikeret LCD-skærm og enkelt slot opladning sikrer den optimal ydeevne og sikkerhed. Den understøtter forskellige batterityper, herunder AA, AAA, C, D og 9V, hvilket gør den ideel til både hjemmebrug og professionel anvendelse.

Varta LCD Universal Charger+ koster lige nu 190 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 167 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 167 kr (04. juli 2026) og 209 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 190 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
VARTA LCD Universal Charger+
190 kr
+ 39 kr fragt
Total: 229 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Varta LCD Universal Charger+ oplader 1x 9 V-batteri eller op til 4x AA-batterier, AAA-batterier, C- eller D-batterier samtidigt
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Varta LCD Universal Charger+ Batterioplader
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Universal LCD-batterioplader til AA/AAA/C/D/9V
349 kr
Total: 349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Varta batteri LCD Universal Lader
349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
Varta Lcd Universal Charger+ Oplader
526 kr
+ 39 kr fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Batteri-salg.dk favicon
Batteri-salg.dk
Varta Lcd Universal Charger+ Oplader
526 kr
+ 39 kr fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
Varta Lcd Universal Charger+ Oplader
526 kr
+ 39 kr fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
Varta Lcd Universal Charger+ Oplader
526 kr
+ 39 kr fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Varta Lcd Universal Charger+ Oplader
526 kr
+ 39 kr fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
Varta Lcd Universal Charger+ Oplader
526 kr
+ 39 kr fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Komponenter