Van Der P Bend-It 200 cm

Van Der P Bend-It badeforhængsstangen er designet til at give dig fleksibilitet med sin bøj-selv funktion. Denne 200 cm lange, hvide stang leveres klar til montering og inkluderer vægbeslag, glidere, gardinringe og loftstøtte. Perfekt tilpasset standard badeforhæng, kan den tilpasses til enhver ønsket længde for at passe til dit badeværelse.

Van Der P Bend-It 200 cm koster lige nu 632 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 604 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 604 kr (17. april 2026) og 632 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 632 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Van Der P Bend-It badeforhngsstang, 2 meter, bjelig, med tilbehr
632 kr
+ 39 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Van Der P Bøj-selv-stangen bend-it 200 cm hvid
634 kr
+ 39 kr fragt
Total: 673 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Van Der P badeforhængsstang 2 meter. Bøjelig med tilbehør
821 kr
+ 79 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: Van Der P
Kategori: Stænger til bruseforhæng