Van Cleef & Arpels Gardenia EDP

4.7 (188 anmeldelser)
Van Cleef & Arpels Gardenia EDP
Bedste pris
Faldet 6.4%
792kr
1.380 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Van Cleef & Arpels Gardenia EDP er en raffineret parfume, der fanger essensen af gardeniablomsten. Oplev en frisk og feminin duft, der varer hele dagen.

Van Cleef & Arpels Gardenia EDP koster lige nu 792 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 931 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 792 kr (11. juli 2026) og 931 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 792 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Van Cleef & Arpels Gardenia EDP 75 ml
792 kr
+ 39 kr fragt
Total: 831 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Van Cleef & Arpels Gardenia Petale Eau De Parfume 75 ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Van Cleef & Arpels Gardenia Petale Edp 75ml
1.079 kr
Total: 1.079 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Eau de Parfum 75ml Spray
1.363 kr
+ fri fragt
Total: 1.363 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Van Cleef & Arpels Gardenia EDP (75 ml)
1.380 kr
+ fri fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.4%

Specifikationer

Mærke: Van Cleef & Arpels
Kategori: Parfume og eau de cologne