Van Cleef & Arpels Bois D'Iris Eau de Parfum 75 ml

4.6 (149 anmeldelser)
Van Cleef & Arpels Bois D'Iris Eau de Parfum 75 ml
Bedste pris
Stabil pris
917kr
1.380 krSPAR 34%
hos Cocopanda DK
På lagerFri fragtLaveste

Van Cleef & Arpels Bois D'Iris Eau de Parfum er en elegant duft, der kombinerer lysende trænoter med mystiske undertoner. Med topnoter af træ og salt, hjertenoter af iris og labdanum, og dybe basenoter af myrra og røgelse, tilbyder denne parfume en varm og indbydende oplevelse.

Van Cleef & Arpels Bois D'Iris Eau de Parfum 75 ml koster lige nu 917 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 917 kr (29. marts 2026) og 917 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 917 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Van Cleef & Arpels Bois DIris Eau de Parfum 75 ml
917 kr
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Van Cleef & Arpels Bois DIris 75 ml Unisex
992 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Van Cleef & Arpels Bois DIris Edp Spray 75 ml
1.038 kr
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Van Cleef & Arpels Bois DIris Edp 75ml
1.045 kr
Total: 1.045 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Van Cleef & Arpels Bois D’Iris EDP
1.380 kr
+ fri fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Van Cleef & Arpels
Kategori: Parfume og eau de cologne