Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream 100 ml

4.7 (2 anmeldelser)

Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream er en frisk og moderne herreduft, der kombinerer sprudlende citrusnoter med krydrede akkorder. Den perfekte duft til manden, der ønsker at udtrykke sin personlige stil med elegance og selvtillid.

Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream 100 ml koster lige nu 579 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 570 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 570 kr (16. april 2026) og 610 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Born In Roma Yellow Dream
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream Edt Spray 100 ml
610 kr
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream EDT 100 ml
691 kr
+ fri fragt
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream Eau De Toilette 100ml
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream 100 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Valentino Born In Roma Yellow Dream Uomo Edt 100 Ml
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Valentino Uomo Born in Roma Yellow Dream EDT 100 ml herreparfume
909 kr
+ 69 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Uomo Born In Roma Yellow Dream Eau De Toilette 100 ml
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne